Wordsmith Production
2015 Showreel

Tanıtım Filmi

Gediz Üniversitesi

10 kişilik ekiple ve 4K çözünürlük teknolojisiyle çekilen sosyal medya konseptli film 1 ayda 100.000’den fazla kez izlenerek Gediz Üniversitesi’ni öğrenci adaylarına tanıttı. Türkçe, İngilizce, Rusça ve Portekizce olmak üzere dört dilde hazırlanan filmde üniversitenin tesisleri, sunduğu imkanlar, eğitim kalitesi, ve uluslararası hedefleri öne çıkarıldı.

Latek Logistics IPO

Delta Rubis Aşamalı Film

Sigma Electrical Equipment

Üniteks Textile

Sigma Elektrik

İstanbul Ticaret Odası (ITO)

Yeşim Tekstil

Kuwait Turkish Finance House

EBSO Ege Bölgesi Sanayi Odası

Dragon Shipping Breakbulk Filmi

Petkim

Aegean Region Chamber of Industry

Systemair HSK Merger Film

Reklam Filmleri

Val Venosta

İtalyan elma üreticisi Val Venosta’nın Kuzey Afrika’da yürüttüğü tanıtım kampanyası için çekilen reklam filminin senaryo yazımı, cast seçimi, yönetmenliği ve prodüksiyonu baştan sonra WordSmith Production tarafından gerçekleştirildi. Araştırmalara göre çok başarılı olan kampanyanın en önemli öğelerinden biri en çok reyting alan kanallarda gösterilen bu reklam filmiydi.

Datron Bilgisayar

Discover Hava Kokusu

Fen Bilimleri Izmir Okulları Sinema Spotu - Fen Bilimleri Izmir School Commercial

TV Altbant

C&A Kurban Bayramı Kampanyası

C&A

Türkiye’deki reklamcılık çözümleri için WordSmith’i tercih eden C&A’nın dikkat çekici alt bant reklamları WordSmith Production tarafından hazırlandı. Net ve göz alıcı bir şekilde mesajı vermeye odaklanan çalışma, hareketli öğeleriyle de ilgi uyandırmaktaydı.

Kamu Spotu

"Yakıt Tasarrufu''

Yakıt Tasarrufu

Kolayca uygulanabilecek önlemlerle, ciddi miktarlarda yakıt tasarrufu yapılabileceğine dikkat çeken bu kamu spotu T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı için Petrol Sanayi Derneği’nin katkılarıyla hazırlandı. Senaryo yazımı ve tüm prodüksiyonu WordSmith Production tarafından yapılan kamu spotunun başrolünde ünlü oyuncu Kerem Kupacı yer almaktaydı.

Kurumsal Film

Baggi Erkek Giyim - Tanıtım Filmi

Baggi

100'den fazla ülkeye ihracat yapan damatlık ve takım elbise markası Baggi, katalog çekimlerinin kamera arkası videolarında olduğu gibi kurumsal film yapımında da WordSmith Production'ı tercih etti. 4K çözünürlüğe sahip kameralarla çekilen, hem Türkçe, hem İngilizce dublajı WordSmith tarafından yapılan filmde, Baggi'nin klasik dizaynı, modern bir yaklaşımla yorumlayan tasarımları ve teknolojik üretim tesisleri vurgulandı.

İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu Multivizyon

Istanbul World's #7 - ICVB

ICVB İstanbul Dünyanın 7. Kongre Şehri

EPDK - EMRA Energy Regulators Conference Film

UTi Project Logistics Romania

DHL Call Center Sales Challenge Film

Animasyon ve 3D

Delta Rubis Jetty Yatırımı 3D

Delta Rubis Jetty Investment

Delta Rubis şirketi için hazırlanan animasyonda firmanın inşa etmek için hazırlandığı 2.4 km uzunluğundaki jetty 3 boyutlu bir şekilde görüntülenmekteydi. Doğu Akdeniz’deki en uzun jetty olması planlanan yapının görkemi hazırlanan karelerle yansıtılmaktaydı. Delta Rubis zaman aşamalı film prodüksiyonu için de tekrar WordSmith Production’ı tercih etti.

Real Estate 3D Fly-Through Animation

N5 Suites

Özyurtlar’ın N5 Suites emlak projesi için hazırlanan animasyon, yapının İstanbul’daki yerleşimini, her cepheden 3 boyutlu görüntülerini ve konutların iç detaylarını hayata getirmekteydi. Filmin tüm CGI ve animasyon çalışmalarında WordSmith Production imzası bulunmaktaydı.

Kamera Arkası

Baggi Erkek Giyim - 2015 Damatlık Backstage

Baggi

Damatlık ve takım elbise koleksiyonlarının katalog tasarımı için WordSmith ile çalışan Baggi çekimlerin kamera arkasını görüntülemesi için de WordSmith Production’ı tercih etti. Katalogdan karelerle zenginleşen film sayesinde koleksiyonu hareket halinde görmek mümkün oldu.

Miteksan Damatlık Backstage

Miteksan 2014 Klasik Backstage

Miteksan Takim Elbiseleri